1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiory i charmsy
  4.  > Wisiorek z ciemnego bursztynu i drewna SERCE (nr 6362230)

WISIOREK Z CIEMNEGO BURSZTYNU I DREWNA SERCE

Amber 77

Cena: 129 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Kurier: 17,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 36,00 zł / 7,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wisiorek wykonany ręcznie z wyselekcjonowanego bursztynu bałtyckiego, oprawionego w srebro wysokiej próby oraz szlachetne drewno dębowe.

Materiały:
Bursztyn bałtycki succinite mający około 40 mln lat
Czarny Dąb Quercus sp. certyfikowany na wiek 1400 – 2800 lat
Srebro próby 925
Złoto płatkowe 23 ct.

Średnica: ~1.6 x 1.8 x 0.5 cm

W zestawie dołączamy ozdobne opakowanie firmowe.

TAGI: #bursztyn bałtycki, #czarny dąb, #drewno, #unisex
Amber 77

Piękno bursztynu wyrasta z siły wciąż odradzającej się fali. My również z niej czerpiemy, przez co jesteśmy osobami o nigdy nie kończących się pokładach pozytywnej energii. Pragniemy, aby nasze produkty niczym talizmany, przekazywały ją Wam! Już w starożytności liczba 7 miała wyjątkową, magiczną moc, my wrzucamy w nią cały nasz optymizm oraz pasję do tego, co robimy. To wszystko wysyłamy w podwójnej dawce w postaci Amber 77.

Idea Amber 77 ma swoje korzenie w miłości do natury, zaciekawieniu historią i kulturą oraz fascynacji sztuką. Nasza oferta obejmuje jedynie unikatowe wyroby, ręcznie wykonane z najwyższej jakości bursztynu bałtyckiego (sukcynit, 40 mln lat) w towarzystwie srebra, złota płatkowego 23 ct. oraz szlachetnego czarnego dębu datowanego na 1400 – 2800 lat.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Amber 77

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top