1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > Wonder Planner Color Stripes 2016 kalendarz (nr 4813889)

WONDER PLANNER COLOR STRIPES 2016 KALENDARZ

WONDERMARKET

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Wonder Planner Coral Dots 2016 kalendarz - wondermarket

Świetny pomysł na prezenty pod choinkę!
Oryginalny planner na 2016 rok, z którym planowanie każdego dnia to czysta przyjemność. Idealny dla osób, które chcą zorganizować swój czas, wyznaczyć priorytety i zapanować nad codziennymi obowiązkami.

WONDER PLANNER to połączenie nowoczesnego designu, prostoty oraz maksimum funkcjonalności. Przejrzysty, tygodniowy układ treści nie odciąga uwagi od najważniejszego - własnych notatek zachęcając do zapełniania kolejnych stron. Oprócz standardowego kalendarza zawiera także dodatkowe strony pozwalające rozplanować cele na cały rok, skupić się na tym co najważniejsze w danym kwartale, a także wyznaczyć zadania na poszczególne miesiące i dni.

Dane techniczne:

21x18cm - rozmiar idealny do torebki
lekki, można go wszędzie zabrać waga ok. 370 g
śnieżnobiały papier - gramatura 80 g
ozdobna, twarda okładka
poręczna spirala

Zawartość:

tygodniowy układ na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach
harmonogram dnia, lista priorytetów
tabela posiłku oraz aktywności fizycznej danego dnia
skrócony kalendarz na 2016 oraz 2017 rok
miejsce na Twoje ważne daty
kwartalne cele finansowe, zawodowe, prywatne i sportowe
warte uwagi książki, wydarzenia, miejsca i filmy na każdą porę roku
widok miesiąca wraz z listą zadań i najważniejszymi celami
narzędzie do kontrolowania wydatków
postanowienia noworoczne
planner urlopu
ważne numery telefonów i adres stron internetowych
notatki
kieszeń na drobiazgi

TAGI: ##boże narodzenie, ##kalendarz, ##prezent pod choinkę, #dla niej
WONDERMARKET

Jesteśmy najlepiej zorganizowaną, polską marką. W naszej ofercie znajdziecie jedyne w swoim rodzaju Wonder Plannery na 2018 rok.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top