1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Woreczki, plecaki i torebki
  4.  > Worek jeans Morskie Opowieści (nr 6241615)

WOREK JEANS MORSKIE OPOWIEŚCI

Remediumbag

W dniach 20.06.2019 - 28.06.2019 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 28.06.2019.

Cena: 80 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Worek jeans z linką żeglarską czerwono-białą:
- worek na plecy dedykowany dla dzieci (lub dla drobniejszych osób)
- wykonany z jeansu bawełnianego
- wszywka logo z papieru do szycia (odporna w praniu)
- pojemny, ale nieduży – pomieści misia, ubranko, bidon, inna zabawkę, lub notes formatu A5, dokumenty…
- zaciągany liną żeglarską – lina bardzo wytrzymała i gruba (nie wpija się w ramiona)
- metalowe kółko do wpinania
- aluminiowy karabińczyk
- przybliżone rozmiary: szerokość 34 cm, wysokość 38 cm.

Jest to tkanina odnaleziona (deadstock, materiał ze skazą niewidoczną na produktach, ponieważ w ich miejscach zaprojektowane zostały szwy lub zagięcia). Krótka kolekcja bez powtórek.

TAGI: #dzień dziecka, #etyczna moda, #jeans, #wegański
Remediumbag

W niewielkiej pracowni powstają torby i dodatki - Remediumbag.
Z potrzeby i przekonania, że można inaczej. Jak?
Staram się tworzyć etycznie i odpowiedzialnie - wybieram materiały, które są naturalne, takie, które produkowane są w sposób odpowiedzialny (z surowców wtórnych, lub nadających się do recyklingu) lub po prostu z materiałów z drugiej ręki. Z resztek tkanin po wykrojach powstają elementy dodatkowe jak saszetki, etui, ozdoby, przywieszki, metki, materiały reklamowe.
Dzięki takim wyborom znajduję materiały wyjątkowe, często takie, które nie są już produkowane. Tworzę krótkie kolekcje zmieniając materiały, a pracuję na podstawowych modelach.
Inspiracje? Pierwsza kolekcja w pracowni to Origamibag, inspirowana starą japońską techniką składania papieru. Potrafi być niezwykle skomplikowana, ale i zadziwiająco prosta.
Opakowania również wybieram z uwagą - torby są papierowe, pudełka tekturowe, lub używane powtórnie....
Wszystkie produkty i materiały są wegańskie....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Remediumbag

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top