1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Wrocław - plakat A3 (nr 6269868)

WROCŁAW - PLAKAT A3

Onsee

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Mapa Wrocławia w formie plakatu A3 (420 x 297mm) drukowana na papierze o gramaturze 200 g/m2.

Po wcześniejszym kontakcie możliwe jest stworzenie mapy dowolnego miasta w tej samej cenie. Czas oczekiwania na inne miasta może być dłuższy niż w ofercie.

Do wysyłki plakat pakowany jest w kartonową tubę.

Dodatkowe informacje:
Plakat sprzedawany jest bez ramy. Kolory widoczne na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych kolorów plakatu. Mapa na plakacie może się nieznacznie różnić od aktualnej mapy miasta.

TAGI: #mapa, #mapa miasta, #plakat na prezent, #wrocław
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Onsee

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top