DecoBazaar > Biżuteria > Broszki i przypinki > Wysepka wysypki (nr 4392921)

WYSEPKA WYSYPKI

Loobeensky

Cena: 80 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 7,00 zł / 1,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
"Nie świruj, dziewczyno, nie możesz zrobić broszki z elementu zeszlifowanego grubym papierem ściernym, nie wygładziwszy go, ani nie polakierowawszy" - pomyślałam sobie i w tym samym momencie zrozumiałam, jak beznadziejnie bezzasadna jest to myśl. Podstawą tej broszy jest więc, a jakże, duży kaboszon z masy polimerowej o surowym wykończeniu, więc jego tekstura jest nieco chropawa. W otworkach osadziłam czarne matowe koraliki Rizo -- troszeczkę wystają ponad powierzchnię całości, dając miły, dotykalski efekt. Oprócz tego użyłam cieńszego filcu i drobniejszych polimerowych elementów. W domyśle jest to broszą, ale nie musi - moje prace doskonale zdobią ściany. Wymiary: 7,8cm x 6,5cm, z tyłu agrafka.

TAGI: #broszka, #filc, #loobeensky, #skóra
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Loobeensky

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top