DecoBazaar > Dom vintage > Szkło > *•* WYTWORNY DUŻY KRYSZTAŁOWY WAZON *•* *** Głęboki wypukły szlif *•* Szlachetna elegancka forma. STYL I KLASA. Ponadczasowa elegancja. (nr 5159803)

*•* WYTWORNY DUŻY KRYSZTAŁOWY WAZON *•* *** GŁĘBOKI WYPUKŁY SZLIF *•* SZLACHETNA ELEGANCKA FORMA. STYL I KLASA. PONADCZASOWA ELEGANCJA.

Sweet Home

Cena: 432 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 27,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wytworny wazon kryształowy- głęboki, misterny szlif 0,5cm, piękna krystaliczna barwa kryształu. Zastosowano różne rodzaje szlifu, aby absorpcja światła była jak największa. Dzięki czemu pięknie odbija światło. Prezentuje się bardzo elegancko, zdobienia są przemyślane i skromne z wysoką klasą. Porządny, ciężki - waży prawie dwa kilogramy, co świadczy o jego jakości. Wazon ma już swoje lata. Co uważam za atut, gdyż jest unikatowy. Stan bardzo dobry. Nie ma ubytków, gdzie nie gdzie drobne ryski (widoczne tylko przy dokładnym i długim szukaniu ich).

Ponadczasowa elegancja. Wysokość 25cm, średnica dołu 10,5cm, średnica góry 15,5cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #elegancki z klasą, #kryształ, #luksusowy, #wazon
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top