DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > WZROKUŚ Pirat Książeczka sensoryczna dla niemowląt (nr 5148238)

WZROKUŚ PIRAT KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA DLA NIEMOWLĄT

WZROKUSIE

Cena: 75 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 56,00 zł / 11,20 zł
"WZROKUSIE" to CZARNO-BIAŁE książeczki dla wcześniaków i niemowląt, których zadaniem jest stymulowanie wzroku od pierwszego dnia życia dziecka. "WZROKUSIE" otrzymały pozytywną opinię Pedagoga specjalnego - oligofrenopedagoga; Terapeuty dzieci z trudnościami rozwojowymi; Psychologa klinicznego i neuropsychologa.

Przedmiotem aukcji jest DWUSTRONNY "WZROKUŚ Pirat"
◾strona pierwsza zawiera CZARNO-BIAŁE wzory stymulujące wzrok dziecka
◾strona druga to kolorowy motyw marynistyczny
◾niebieska kokarda
WZROKUSIA można powiesić w dziecięcym łóżeczku, wózku a także zawiesić na rączce fotelika samochodowego. WZROKUŚ, postawiony przed leżącym na brzuszku dzieckiem, sprawdzi się również jako motywator do ćwiczeń w unoszeniu główki przez Maluszka.
Wymiary: 80 cm X 20 cm
Materiał: 100% bawełna + tasiemki PES
Wypełnienie: poliester
Każdy WZROKUŚ zapakowany jest w eleganckie, tekturowe pudełko skrojone na miarę.
Produkt Polski
RĘKODZIEŁO
Pozwól dziecku zobaczyć świat !!!

TAGI: #noworodek, #wspieranie rozwoju, #wzrok, #zabawka sensoryczna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WZROKUSIE

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top