1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Misie i przytulanki
  4.  > Załoga misia Vasco (nr 6441919)

ZAŁOGA MISIA VASCO

ashki

Cena: 280 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Paczka szydełkowych zwierzaków pod wodzą beżowego misia Vasco. Do paczki należą:
Miś Vasco ma 22 cm wzrostu i został stworzony z bawełniano-akrylowej włóczki (bawełna 55%, akryl 45%) przy pomocy szydełka, a jego wnętrze wypełnia kulka silikonowa. Miś nie zawiera elementów metalowych i plastikowych.
Pająk-maskotka został stworzony z bawełniano-akrylowej włóczki przy pomocy szydełka, a jego wnętrze wypełnia kulka silikonowa. Tarantula ma około 9 cm długości (bez odnóży). Tarantula lubi być głaskana i przytulana. Nie gryzie;)
Piovraczka Rozalka ma 15,5 cm wzrostu i została stworzona z bawełniano-akrylowej włóczki (bawełna 55%, akryl 45%) przy pomocy szydełka, a jej wnętrze wypełnia kulka silikonowa. Nie zawiera elementów metalowych i plastikowych.
Miś Wilfredo ma 12 cm wzrostu i został stworzony z włóczki dającej efekt zamszu (22% akryl, 78% poliamid) a jego wnętrze wypełnia kulka silikonowa. Miś nie zawiera elementów metalowych i plastikowych.

Ze względu na drobne elementy zabawki nie nadają się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Są to ostatnie maskotki do przytulania w mojej pracowni.

TAGI: #miś, #ośmiornica, #pająk, #szydełkowy miś
ashki

Barwy skradzione naturze...
Odtworzone w codziennych drobiazgach,
zaklęte w małych przedmiotach,
zatrzymane w detalach...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ashki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top