DecoBazaar > Święta i okazje > Zaproszenia > Zaproszenie ślubne Asparagus (nr 4874133)

ZAPROSZENIE ŚLUBNE ASPARAGUS

Faramuszka

Cena: 8 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 21,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 36,00 zł / 7,20 zł
Czas realizacji: 4 dni robocze
Zaproszenie wykonane z białego papieru czerpanego z wtopionymi liśćmi asparagusa. Ozdobione suszoną gałązką gipsówki i kokardką z rafii. Do kompletu proponujemy winietki, zawieszki na butelki i menu weselne.

W cenie personalizacja tekstu zaproszenia oraz listy gości. Możliwy wybór czcionki. Ze względu na konieczność suszenia kwiatów produkt może być dostępny sezonowo.

Istnieje możliwość wykonania zaproszeń z tej kolekcji również na okoliczność chrztu lub Pierwszej Komunii.

Zaproszenie bez koperty.
Wymiary: ok. 8x15 cm

TAGI: #komunia, #pierwsza komunia, #suszone kwiaty, #zaproszenia na ślub
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Faramuszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top