1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > Zaproszenie ślubneCZARNY LAS115x170mm B6 (nr 3994029)

ZAPROSZENIE ŚLUBNECZARNY LAS115X170MM B6

Druk Love

Cena: 7 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 79,00 zł / 15,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Zaproszenie CZARNY LAS inspirowane jest naturą i świetnie nadaje się na ślub i wesele o tematyce jesiennej, rustykalnej, leśnej.

Oferta dotyczy zaproszenia z motywem LASU. Wymiary 115x170mm. Zaproszenie wykonane jest z białego gładkiego papieru o gramaturze ok 300g i ma zaokrąglone rogi. Na rzeczenie Klienta rogi mogą pozostać ostre.

W komplet każdego zaproszenia wchodzi dopasowana koperta. Jej kolor omawiany jest wspólnie z Klientem.

Na życzenie Klienta możemy dopasować wstążeczkę.

Po złożeniu zamówienia, wykonywane są dla Klienta wizualizacje zaproszenia (do 2 poprawek). Po wstępnej akceptacji przygotowywana jest próbka. Jej zdjęcie wysyłane jest do Klienta. Na wyraźną prośbę istnieje możliwość wysłania próbki pocztą tradycyjną.

Zaproszenia są wykonane na papierze wysokiej jakości firmy ZING.

Wszelkiego rodzaju modyfikacje są możliwe. Zachęcam do rozmowy i zadawania pytań. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego!

TAGI: #czarny las, #las, #ślub, #zaproszenie
Druk Love

Druk Love kompleksowo wykona plastyczną oprawę imprezy.Projektujemy zaproszenia, save the date i dodatki ślubne takie jak winietki dla Gości, zawieszki i etykiety na alkohol, plany stołów, menu, cupcake toppers, cupcake wrappers itp.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Druk Love

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top