1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Zaspa-ny Gdańsk (nr 6362207)

ZASPA-NY GDAŃSK

BanaśKa

Cena: 750 zł 525 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 120,00 zł / 24,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Nocny widok na roziskrzoną światłami Zaspę - dzielnicę Gdańska. Widok od strony Strzyży.
Tryptyk olejny o łącznych wymiarach 120x50cm
Rok powstania: 2019
Technika: olej
Podobrazie: płótno bawełniane naciągnięte na drewnianą ramę
Rozmiar obrazu: komplet 3 szt. wymiary każdego: wysokość 50cm, szerokość 40cm
Zabezpieczony werniksem
Boki obrazu zamalowane na czarno - gotowy do zawieszenia
Kolory obrazu mogą nieznacznie różnić się od oryginału w zależności od kalibracji monitorów.

TAGI: #gdańsk, #latarnia, #miasto, #noc
BanaśKa

BanaśKa czyli Kasia Karczewska. Kiedyś, dawno temu Banaś, czyli "Kaśka Banaśka". Mimo iż nigdy nie studiowałam malarstwa, to właśnie malowanie jest tym, czym się zajmuję. Magia tego zajęcia niesłychanie wciąga. Zapach farb, mieszanie kolorów, ciągłe poszukiwania sposobów, na uwolnienie tych wszystkich obrazów, które kłębią się gdzieś w głowie… kłębią się pod wpływem, tego co widzę, tego co mnie otacza.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BanaśKa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top