1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Zawieszka na choinkę, ozdoba świąteczna (nr 6669184)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

ZAWIESZKA NA CHOINKĘ, OZDOBA ŚWIĄTECZNA

AnimalsAndStrangers

Cena: 55 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Wymiary figurki: 4,5 x 2,5 x 3 cm

Miniaturowa figurka rogacza została wykonana z bardzo lekkiej samoutwardzalnej gliny. Pomalowana farbą akrylową, tuszem oraz pokryta żywicą epoksydową, może być użyta jako ozdoba na Święta Bożego Narodzenia, ale można ją również powiesić w oknie lub w innym miejscu, niekoniecznie z okazji Świąt.

Dzięki użyciu żywicy epoksydowej ozdoba jest bardzo błyszcząca i trwała. Jednak ze względu na użycie gąbczastej samoutwardzalnej glinki, nie należy jej mocno ściskać, żeby uniknąć spękania zewnętrznej powierzchni. Ozdoba jednak dzięki swej lekkości w razie upadku z wysokości nie stłucze się.

Do wymycia jej należy użyć ściereczki i niewielkiej ilości wody, nie należy zanurzać jej w wodzie.

TAGI: #ozdoba na choinkę, #prezent dla niej na Święta, #świąteczna dekoracja, #wisząca figurka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top