1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiory i charmsy
  4.  > Zawieszka SEAWEED 002 (nr 6017524)

ZAWIESZKA SEAWEED 002

In Silico

Cena: 230 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 36,00 zł / 7,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Niebanalna i elegancka zawieszka – skan istniejącej trawy morskiej, który materializuje się dzięki drukowi 3D

Materiał: polerowany mosiądz
Wymiary: 45,0 x 12,0 x 3,1 mm
Grubość: 1,2 mm

Forma tej zawieszka jest wynikiem głęboko zakorzenionej fascynacji biologią i technologią. Biżuteria jest skanem istniejącej trawy morskiej, który materializuje się dzięki drukowi 3D. Połączenie nowoczesnej technologii i inspiracji naturą czyni z zawieszki oryginalny dodatek, który z pewnością podkreśli Twój styl i osobowość.

Produkt jest sprzedawany bez łańcuszka. Klient otrzyma zawieszkę z małym kółkiem umożliwiającym doczepienie do dowolnego łańcuszka, cienkiej bransoletki lub kolczyków. Produkt jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Czas produkcji może wynieść do 15 dni roboczych (od momentu zaksięgowania płatności).

TAGI: #dla niej, #liść, #morze, #ocean
In Silico

Marka narodziła się z głęboko zakorzenionej fascynacji biologią, sztuką i technologią, z myślą o ludziach poszukujących niebanalnych, spersonalizowanych projektów odpowiednich na każdą okazję. Formy naturalne i procesy fizyczne zachodzące w mikro i makro skali, stanowią główną inspirację, materializują się jako dzieła sztuki o organicznych kształtach. Nasze bransolety, pierścionki, naszyjniki i kolczyki to architektoniczne, odważne i eleganckie formy, mocno zakorzenione w biologicznych inspiracjach, designie generatywnym, druku 3D i rzemiośle. Naszym celem jest zachęcanie do osobistej ekspresji. Używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, dbając o najdrobniejsze detale. Biżuteria In Silico jest tworzona w limitowanych seriach i dedykowana ludziom wyrazistym, odważnym i eleganckim.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy In Silico

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top