DecoBazaar > Dom > Zegary > zegar bar mleczny (nr 5120054)

ZEGAR BAR MLECZNY

biżuteria z talerzy

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Coś dla miłośników recyklingu w wyposażeniu wnętrz - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza z epoki PRL. Talerz, wyrób polskiej fabryki Lubiana zdobi charakterystyczne logo ze sztućcami i obwódka w kolorze turkusowym. Talerze tego typu były używane w barach mlecznych (i prawdopodobnie w niektórych nadal są).
Zegar jest wyposażony w baterię i haczyk do zamocowania na ścianie.
Idealny do kuchni lub wnętrza restauracji.
Średnica zegara: 24,5 cm.
Na porcelanie mogą znajdować się drobne plamki, przetarcia - nie jest to wada wyrobu, lecz wynik tego, że talerz jest autentyczny, był używany, po czym trafił na bazar staroci. Przerobienie go na zegar to sposób na kontynuację jego historii i nadanie nowego życia :)

TAGI: #eko, #porcelana, #recykling, #talerz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biżuteria z talerzy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top