DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Zestaw do kawy Silesia z Parowej, sygnatura z lat 1910-1925 (nr 5005273)

ZESTAW DO KAWY SILESIA Z PAROWEJ, SYGNATURA Z LAT 1910-1925

Good Old Things

W dniach 18.09.2017 - 22.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 22.09.2017.

Cena: 320 zł 256 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Niezwykle rzadka perełka artdecowskiej porcelany. Zestaw dekoracyjny do kawy (mlecznik, cukiernica oraz podstawek) z K. Steinmann, Porzellanfabriken (dzisiejsza Parowa) z sygnaturą z lat 1910-25. Zestaw jak na swój wiek zachowany został w bardzo dobrym stanie, ma jedynie niewielkie otarcia malatury.
Zdjęcia nie oddają pełni jego uroku.

Informacje o produkcie:

Stan: dobry
Datowanie 1910 - 1925
Kraj pochodzenia: Polska
Producent: K. Steinmann, Porzellanfabriken
Miasto sprzedawcy: Lwówek Śląski
Typ: do kawy
Tworzywo: porcelana
Kolor: biały, niebieski
Zdobienie: malatura, złocenie
Dodatkowe: sygnatura

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #art deco, #kawa, #klasyk, #lata 20
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top