1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Zielona nebula (nr 6731363)

ZIELONA NEBULA

fjaka art

Cena: 180 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kosmiczna wariacja pt. "Zielona nebula" poszukuje nowego domu do którego wniesie pozytywną i zakręconą energię :) Ziemskie kolory nawiązują do pięknej przyrody i natury, a dynamiczna kompozycja ożywi każde wnętrze.

- farby akrylowe
- technika wylewana tzw. pouring
- płótno bawełniane
- 40 x 40 cm
- boki są kontynuacją obrazu, nie jest wymagana oprawa
- obraz jest zawerniksowany

Zdjęcie nr 1 i 2 jest wizualizacją jak obraz może prezentować się w przestrzeni.

TAGI: #obraz abstrakcyjny, #obraz ręcznie malowany, #płótno, #zielony
fjaka art

Witaj w moim abstrakcyjnym i kolorowym świecie FJAKI! Fjaka to inaczej po chorwacku błogostan duszy, umysłu i ciała. Moment tymczasowego zawieszenia. Zamyślenia. Relaksu. Tym właśnie jest dla mnie malarstwo :) To wnosi do mojego życia.. to samo więc próbuję wnieść do swoich prac, które mam nadzieję, że zawisając na ścianie wywołają właśnie taki błogostan. Nie tylko odmienią przestrzeń, w której się znajdują, ale wpłyną też na dobre samopoczucie każdego kto na chwilę zawiesi na nich oko. Przykują uwagę, oderwą od innych myśli. Chcę dzielić się dobrą energią jaką malarstwo wnosi do wnętrza - także naszego. Często eksperymentuję z różnymi technikami, teksturą czy kolorami. Część moich prac wykonana jest w technice pouringu tzw. sztuki wylewanej, której efektu końcowego nie da się przewidzieć. To pozbawia jakby kontroli i właśnie w trakcie procesu wywołuje przeróżne emocje - trzeba dać się ponieść farbie! Mam nadzieję, że i Ty dasz się ponieść tej kolorowej abstrakcji :)...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy fjaka art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top