1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Inne
  4.  > ZIELONA ozdobna herbata Samuraj w kąpieli (nr 4376439)

ZIELONA OZDOBNA HERBATA SAMURAJ W KĄPIELI

Tanoshi

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ozdobna herbata Samuraj w kąpieli to seria 6 wzorów przedstawiających postacie związane z Japonią, którym u pasa zamontowane zostały torebki z herbatą. Są to: gejsza, samuraj w zbroi, ninja, zawodnik sumo, japoński pracownik biurowy (tzw. salaryman) oraz uczennica gimnazjum stylizowana na postać z mangi. Zaparzacz taki zawiesza się na brzegu kubka, szklanki lub filiżanki, herbatę zalewając wrzątkiem. Po zalaniu postać wygląda, jakby kąpała się w wannie z gorącą wodą.
Oprócz wysokiego stopnia funkcjonalności, zaparzacze zawierają elementy humorystyczne. Zostały one zaprojektowane tak, aby móc polepszyć humor ich użytkownika. Słowa "tanoshi" (楽しい) w języku japoński oznacza "radosny, wesoły". Każdy ze wzorów wyróżnia się indywidualnym charakterem, przez co kierowany jest do innego, specyficznego odbiorcy. I tak gejsza jest dla kobiet, samuraj dla mężczyzn, ninja dla chłopców, zawodnik sumo dla seniorów, salaryman dla młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie, a uczennica dla dziewczynek.
Świetne na prezent!

W 1 opakowaniu znajduje się po 1 postaci z każdego rodzaju (razem 6 sztuk).

TAGI: #herbata, #prezent, #super, #ładne
Tanoshi

Tworzymy świat herboludów. Herbolud to pół-człowiek, pół-herbata. Gdy zawiesi się go na brzegu kubka i zaleje wrzątkiem wygląda, jakby zażywał gorącej kąpieli. To prezent, gadżet, również firmowy, chwila własnej przyjemności i radość.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Tanoshi

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top