1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > ZWIERCIADŁO LASU Ewa Świder "Kraina Mojego Dzieciństwa - Zając" (nr 6516935)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

ZWIERCIADŁO LASU EWA ŚWIDER "KRAINA MOJEGO DZIECIŃSTWA - ZAJĄC"

Zwierciadło Lasu

Cena: 50 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 11,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Reprodukcja malarskiej ilustracji w formacie A4 (210X297 mm). Specjalistyczny, cyfrowy wydruk na papierze o wysokiej gramaturze. Wykonany ze skanów oryginałów malowanych farbami akwarelowymi. Ramka nie jest dołączona.
Moje prace powstają z pasji do sztuki i miłości do natury. Są dekoracją ,która rozburza wrażliwość na piękno polskiej przyrody.
Dyplom magistra sztuki uzyskałam w Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Malując przestaję myśleć i czuję ,że jestem częścią wszystkiego co we mnie i poza mną. Twórczość jest dla mnie formą autoterapii.
Wizualizacje mogą nie oddawać rzeczywistego wymiaru, mają one charakter podglądowy – proszę sprawdzić wymiary.
© COPYRIGHT: The artist retains all copyrights to his artworks.
Artist - Ewa Świder

TAGI: #las, #obraz, #pokój dziecka, #zwierzęta
Zwierciadło Lasu

Moje prace powstają z pasji do sztuki i miłości do natury. Są dekoracją ,która rozbudza wrażliwość na piękno polskiej przyrody. Dyplom magistra sztuki uzyskałam w Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Malując przestaję myśleć i czuję ,że jestem częścią wszystkiego co we mnie i poza mną. Ewa Świder
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zwierciadło Lasu

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top