1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1853)

Nanavel

NANAVEL

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 101 Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na specjalizacjach ubiór, ubiór dziany oraz druk dekoracyjny. Biżuteria to moje hobby. Inspirują mnie kolory, to im poświęcam znaczną część uwagi projektując oryginalne dodatki aby każdy strój mógł nabrać indywidualnego charakteru. Poszukuję nowych form oraz rozwiązań. WYKONUJĘ PRACE NA ZAMÓWIENIE. AGAT DO NASZYJNIKÓW WYBIERASZ SAMA, KOLORY BROSZEK MOŻESZ KOMPONOWAĆ WEDŁUG UZNANIA....
Pracownia Cudów

PRACOWNIA CUDÓW

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 10 W sklepiku Pracowni Cudów znajdziecie biżuterię tworzoną z wielkiej pasji do metaloplastyki. Cięcie, szlifowanie, lutowanie to od blisko 10 lat mój żywioł. Jestem samoukiem i uważam, że praca nad sobą jest jedyną pewną robotą w życiu.
Jaga

JAGA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 35 W dniach 15-12-2018 do 12-01-2019 planowany jest urlop, proszę klientów o wcześniejsze zamówienia.Zamówienia złożone po terminie 15 grudnia zostaną zrealizowane w styczniu.
Życzę spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Jaga
Rachela

RACHELA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 54
Hermenegilda

HERMENEGILDA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 55
scarllet.art

SCARLLET.ART

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 134
anaci

ANACI

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 6 anaci to MASKOTY czyli przytulankowe zwierzaki mniej lub bardziej kotopodobne, zaopatrzone w wyszywaną słowną deklarację. Deklaracja ta nierzadko bywa niepokorna i przewrotna, zdarza się, że jest ironiczna i niezbyt grzeczna, zawsze jednak bezpośrednia i szczera.
Po drugiej stronie lustra

PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 174 Biżuteria z kamieni naturalnych, szkła i kwiatów :) Zapraszam do galerii!
Malutki gaj

MALUTKI GAJ

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 5 Malutki gaj - ręcznie robione szale i chusty oraz recyklingowe szycie.
Tricotruc

TRICOTRUC

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 12
<
1 ... 178 179 180 181 182 183 184 ... 186
>
Top