DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2226)

Haloart

HALOART

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 123 Oryginalne ubrania,dodatki i akcesoria. Projekty powstają w naszej pracowni. Z dzianiną pracujemy od 1989 r, przemieszczając się na przestrzeni czasu od dużej produkcji w kierunku małych kolekcji i pojedynczych wzorów. Tworzymy rzeczy, których adresatkami są kobiety szukające swego wizerunku na skrzyżowaniu mody i indywidualizmu. Nasze rzeczy sprzedawane są wyłącznie w sieci. Zapraszamy do obejrzenia całej naszej galerii, być może czeka tam coś...
MYOSOTIS

MYOSOTIS

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 5
assembleage

ASSEMBLEAGE

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 3670 Assembleage to miłość do ubrań vintage trwająca nieprzerwanie już od trzech pokoleń. W Assembleage znajdziesz zarówno unikatowe ubrania najlepszych marek, jak również niepowtarzalne dodatki vintage. Od wielu lat zwracamy uwagę na to, by wyszukane przez nas rzeczy były najwyższej jakości, z doskonałych materiałów i o ciekawych fasonach. Nasza specjalność to chusty i szale, które dodają każdej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Każde zamówieni...
talestrin

TALESTRIN

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 2
Mademoiselle Patrini

MADEMOISELLE PATRINI

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 787
Magnolia

MAGNOLIA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 47 Proszę o przemyślane zakupy.
ANUSHKA

ANUSHKA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 0 "Kolekcja jedwabnych snów…" to unikatowe, luksusowe opaski na oczy, szyte w pojedyńczych egzemplarzach, ze szlachetnych, głównie jedwabnych tkanin. Wykonane z największą starannością i dbałością o detal.
Ta mała użytkowa rzecz podkreśli nastrój Twojej sypialni i zapewni spokojny sen. Niezastąpiona podczas drzemki w ciągu dnia i w podróży.
..ponieważ lubię kiedy praktyczne jest również piękne.

W mojej galerii znajdzies...
Marlena Rakoczy

MARLENA RAKOCZY

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 58 Jestem artystą plastykiem. Od kilku lat, poza malarstwem i projektowaniem wnętrz, zajmuję się także tworzeniem oryginalnej, autorskiej biżuterii i dodatków własnoręcznie ufilcowanych z najwyższej jakości wełny z merynosów australijskich. Zapraszam serdecznie :)
MARIAELA

MARIAELA

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 22
Blossom

BLOSSOM

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 3
Top