1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1890)

Mano

W DecoBazaar od 01.04.2019 Wystawionych produktów: 49

Hello Holder

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 4 Hello Holder powstało w wyniku potrzeby. Biżuteria, a w głównej mierze kolczyki walały się to tu, to tam, trochę w skrzyneczce po babci, kilka par na półce w łazience, dwa zagubione kolczyki pod łóżkiem. Wraz z nowym rokiem postanowiłam to zmienić.
Sklejka brzozowa o idealnej grubości pod kolczyki, w uroczych kolorach malowanych trwałymi farbami. Holdery wiszące, stojące, na kolczyki, na wkrętki, na bransoletki i łańcuszki. Pomogą wyeksponowa...

Introligatorka

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 9 W pracowni powstają głównie klasyczne albumy łączone śrubami introligatorskimi. Wykonuję również przepiśniki, szkicowniki, btuliony, kalendarze i inne wyjątkowe oprawy. Sercem opraw jest okienko. W nim umieszczone są drukowane na płótnie akwarele i grafiki mojego autorstwa. Moje prace sprawdzają się jako pamiątki okoliczności takich jak ślub, narodziny czy komunia. To idealny pomysł na prezentem dla miłośników połączenia klasycznego warsztatu z o...

BLUEW

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 22 BLUEW to nowa marka modowa założona w 2018 roku przez siostry - Sylwię Wolską i Klaudię Wolską.
Pierwsza kolekcja zatytułowana Exotic Flower, to głównie kostiumy kąpielowe, ale także t-shirty z nadrukami i krótkie topy inspirowane latami 90/00. Kolekcja została stworzona dla kobiet, które poprzez modę, chcą wyrazić swoją osobowość i indywidualność.
Kolekcja Exotic Flower jest koncepcją kobiecego piękna i charyzmy. Mocno wycięte fasony, o...

Lena String Art

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 1

Vegebag

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 2

Awama

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 588

Ceramic Culture

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 10 Ceramika vintage z lat 60.-70., która poszukuje swojego drugiego życia we współczesnych wnętrzach. Oryginalne wzory, tekstury i kolory ręcznie wykonanych wazonów stanowią ciekawą alternatywę dla wszechobecnych, fabrycznie produkowanych dekoracji.
Wszystkie produkty w ofercie występują po jednej sztuce.

Bawełenka

W DecoBazaar od 26.03.2019 Wystawionych produktów: 5 Witaj w miejscu, gdzie króluje bawełna!
To sklep z produktami dekoracyjnymi i użytkowymi do domu. Wykonane są z bawełny, która dzięki swoim właściwościom jest niezastąpionym materiałem do tworzenia przedmiotów codziennego użytku. Bawełna jest trwała, mało rozciągliwa, dzięki temu produkty wykonane z niej długo zachowują swój pierwotny kształt. Jest prosta w pielęgnacji i praniu; no i przede wszystkim jest antyalergiczna, więc idealna do domu...

Seylla jewellery

W DecoBazaar od 26.03.2019 Wystawionych produktów: 17 Jestem architektem oraz mamą w ciągłym biegu, jednak staram się znaleźć też czas na moje hobby – sutasz, co pozwala mi się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. Tworzę z najwyższej jakości materiałów: srebrne bigle, naturalne kamienie oraz kryształki Swarovskiego. Klasyczna elegancja - tak chciałabym określać swoją biżuterię.
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 189
>
Top