1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2345)

Lubilu

LUBILU

W DecoBazaar od 16.08.2018 Wystawionych produktów: 15 Jestem mamą, która nie potrafiła znaleźć na rynku odpowiednich akcesoriów dla swoich dzieci. Dlatego po nieudanych próbach wyszukania produktów dobrego gatunku i nieprzeciętnej urody postanowiłam stworzyć je same zapraszając do współpracy sztab profesjonalistów. Tak powstała marka Lubilu, a sygnowane nią produkty zapewniają dzieciom spokojny sen i inspirują do wspaniałej zabawy w ciągu dnia. Nasze wyroby wyróżnia najwyższa jakość i stylowy wyglą...
Litori

LITORI

W DecoBazaar od 11.08.2018 Wystawionych produktów: 3 Prawdziwa pasja pozytywnie uzależnia, otwiera drzwi do magicznego świata i pochłania bez reszty. Biżuterię wykonuję techniką wire-wrapping, techniką lutowania i młotkowania. Tworzę z ogromną przyjemnością i dbałością o najdrobniejsze detale. Każdy produkt ma swój wyjątkowy, unikatowy charakter zwieńczony Certyfikatem Niepowtarzalności. W mojej ofercie znajdziesz pierścienie, kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz elementy biżuterii użytkowej tj. ...
designplace

DESIGNPLACE

W DecoBazaar od 11.08.2018 Wystawionych produktów: 11
nl.ceramika

NL.CERAMIKA

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 4 Powrót do korzeni, na warmińską wieś na nowo obudził we mnie chęć do tworzenia. Spełniam właśnie swoje nienazwane marzenia i jest mi tak wspaniale, że chciałabym móc się tym dzielić.
Eyecatchingclothes

EYECATCHINGCLOTHES

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 26 Cześć! Jeżeli interesują Cię wyjątkowe ubrania od których ludzie nie mogą oderwać wzroku na ulicy, mój sklep jest dla Ciebie!
Rusticova

RUSTICOVA

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 6 Rusticova to własnoręcznie malowane naczynia w rustykalnej oprawie i opakowaniach. Powstają tu ilustracje na porcelanie, ceramice i emalii. Każdy przedmiot jest unikatowy i stworzony z dbałością o najmniejsze detale. Tematyka prezentowanych grafik nawiązuje głównie do natury, jednak istnieje również możliwość wykonania indywidualnego zamówienia.
Bruno Leatherworks

BRUNO LEATHERWORKS

W DecoBazaar od 08.08.2018 Wystawionych produktów: 29 Zajmuje się tworzeniem produktów skórzanych na zamówienie. Każdy produkt wykonany jest ze skóry garbowanej roślinie, wykonany starannie i z dbałością, z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył jak najdłużej. Moim celem przy zakładaniu marki "Bruno" było stworzenie takich produktów, które wytrzymają lata i będą spełniały wymagania klienta, dlatego oferuję szerokie możliwości personalizacji, poprzez wybór koloru skóry, nici, a także...
LucitQuilt

LUCITQUILT

W DecoBazaar od 08.08.2018 Wystawionych produktów: 6 Nazywam się Kasia Grądzka. Kiedy przyszły trudniejsze dla mnie chwile, odkurzyłam swojego Łucznika i zaczęłam zszywać łatki. Traktowałam to jako swego rodzaju terapię. Niespodziewanie przerodziła się ona w coś więcej.

Z miłości do perfekcyjnych przeszyć, pięknie dobranych tkanin i niepowtarzalnie urządzonych wnętrz stworzyłam markę Lucit, którą sygnuję ręcznie szyte patchworkowe narzuty, pikowane kołdry i nieprzeciętne poduszki.
Triki na Stroiki

TRIKI NA STROIKI

W DecoBazaar od 07.08.2018 Wystawionych produktów: 17 Triki na Stroiki to dekoracje, dodatki , przedmioty użytkowo - dekoracyjne. Wykonuję wszystko ze wszystkiego; wianki, stroiki,przedmioty użytkowo dekoracyjne z betonu. Wszystkie projekty wykonuję ręcznie co sprawia że są niepowtarzalne. Istnieje możliwość spersonalizowania produktu poprzez zmianę koloru lub użytych elementów , wystarczy że się skontaktujesz i przedstawisz swój pomysł:)
Madalou

MADALOU

W DecoBazaar od 06.08.2018 Wystawionych produktów: 7
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 235
>
Top