1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1814)

PMP CERAMIC

PMP CERAMIC

W DecoBazaar od 18.10.2018 Wystawionych produktów: 9 PMP CERAMIC- Pracownia ceramiki UNIKATOWEJ. Założona przez absolwentkę Wrocławskiego wydziały Ceramiki i Szkła - Patrycję Maćków. Każdy przedmiot nosi miano obiektu, który stanowi jedynie bazę dla charakterystycznych kobaltowych wzorów. Przy użyciu różnych technik, wzór najpierw powstaje na dużych arkuszach papieru. Następnie przenoszony jest za pomocą pędzli, na ceramikę. Wykonanie jednego detalu zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. T...
Cords of Nature

CORDS OF NATURE

W DecoBazaar od 17.10.2018 Wystawionych produktów: 4 Cords of Nature to ręcznie wyplatane ozdoby ścienne i kwietniki wykonane techniką makramy przy użyciu naturalnych sznurków z bawełny i konopi.
KUFER

KUFER

W DecoBazaar od 17.10.2018 Wystawionych produktów: 14
Lumiloo

LUMILOO

W DecoBazaar od 17.10.2018 Wystawionych produktów: 9
Fotelownia

FOTELOWNIA

W DecoBazaar od 16.10.2018 Wystawionych produktów: 23 Naszym celem jest ratowanie starych, zapomnianych, a jednocześnie pięknych stylowo mebli od zakończenia żywota na śmietniku lub w przydomowym piecu.
Nasi "pacjenci" pochodzą głównie z lat 50,60,70-tych. Zdarzają się również starsi "rekonwalescenci" z czasów Art Deco. Wszystkim staramy się zapewnić drugą młodość aby dalej mogli zachwycać swą ponadczasową formą.

Wejdź, sprawdź i rozsiądź się w nowoczesnym wydaniu da...
Wolliness

WOLLINESS

W DecoBazaar od 16.10.2018 Wystawionych produktów: 3
SOEF stories

SOEF STORIES

W DecoBazaar od 16.10.2018 Wystawionych produktów: 0 SOEF stories to manufaktura wykonująca produkty ze stali.
Minimalistyczny styl skandynawski made in Poland.
Farwa

FARWA

W DecoBazaar od 15.10.2018 Wystawionych produktów: 40 Jestem Kaszubką z dziada pradziada, wychowana na małej wsi Kaszubskiej, mocno związana z moim regionem jego tradycjami i twórczością, miłość do mojej małej ojczyzny wyrażam pędzlem, nitką i igłą.

Produkty które tworzę wyróżnia to, że tradycyjny Kaszubski haft wplatam w codzienność, wykorzystuję jako motywy w ubraniach, nowoczesnej biżuterii oraz przedmiotach ozdobnych i codziennego użytku, meblach, obrazach i różnego rodzaju akcesori...
Pracownia Taforma

PRACOWNIA TAFORMA

W DecoBazaar od 15.10.2018 Wystawionych produktów: 3 W naszej pracowni zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Nie prowadzimy produkcji masowej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się tworzyć krótkie serie. Przywiązujemy dużą wagę do ręcznego wykończenia przedmiotów. Główne materiały jakich używamy w realizacjach to sklejka (bukowa, sosnowa i brzozowa ), drewno lite i stal. Większość prac wykonujemy samodzielnie, inne we współpra...
Wooden Carpatia

WOODEN CARPATIA

W DecoBazaar od 13.10.2018 Wystawionych produktów: 19 Wykonuję ręcznie robione drewniane pudełka oraz pojemniki. Każdy z nich jest unikalny, wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego. Swoje wyroby z powodzeniem sprzedaję na rynek Polski, Niemiecki czy Amerykański. W świecie masowej produkcji warto jest mieć coś unikalnego. Produkt jest w 100% stworzony w Polsce.
<
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 182
>
Top