DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2271)

Santino Kids

SANTINO KIDS

W DecoBazaar od 28.03.2018 Wystawionych produktów: 3
Azulhorse

AZULHORSE

W DecoBazaar od 27.03.2018 Wystawionych produktów: 4
sutaszula

SUTASZULA

W DecoBazaar od 27.03.2018 Wystawionych produktów: 65 Sutaszula oferuje unikalne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, broszki, wykonane techniką soutache.
MYIA

MYIA

W DecoBazaar od 27.03.2018 Wystawionych produktów: 34 Myia Bonner projektuje współczesną biżuterię opartą na delikatności i jakości. Markę charakteryzuje graficzna precyzją, geometrycznym stylem i zabawnym podejściem do reinterpretacji tradycji w jej rzemiośle dla współczesnych kobiet. Jakość, kunszt i innowacyjność stanowią podstawę pracy Myi. Łącząc najnowocześniejsze procesy z tradycyjnymi technikami, każdy element jest produkowany wyłącznie w Londynie.
Katarzyna Dobosz Ceramika

KATARZYNA DOBOSZ CERAMIKA

W DecoBazaar od 21.03.2018 Wystawionych produktów: 9 Katarzyna Dobosz Ceramika, to marka stworzona przez Katarzynę Dobosz, absolwentkę krakowskiej ASP wydziału grafiki.
Prace wykonane przez nią to przedmioty unikatowe, zdobione szkliwami krystalicznymi, które sama przelicza, miesza, modyfikuje skład .
Szkliwa krystaliczne są bardzo pracochłonne, wymagają wielu testów przy opracowywaniu receptur, a także kilkunastogodzinnego wypału w bardzo wysokich temperaturach.
Ceramika szkliwona kry...
Eva K.

EVA K.

W DecoBazaar od 21.03.2018 Wystawionych produktów: 2
Nuua

NUUA

W DecoBazaar od 21.03.2018 Wystawionych produktów: 4
Maszycielka

MASZYCIELKA

W DecoBazaar od 21.03.2018 Wystawionych produktów: 5 Maszycielka to marka założona przez Emilię Duniewską – wrocławiankę, optymistkę oraz marzycielkę z maszyną i szydełkiem pod ręką. Projekt powstał z tęsknoty do zaczarowanym dziecięcego świata.

"Potrzeba tworzenia tkwiła we mnie od zawsze. Moją największą inspiracją są dzieci oraz ich sposób patrzenia na świat i jego poznawania. Gdy tworzę, szukam w samej sobie pierwiastka dziecięcego i próbuję urzeczywistnić to, za czym moje doros...
dreslove

DRESLOVE

W DecoBazaar od 21.03.2018 Wystawionych produktów: 7 Dreslove to po prostu miłość do dresu. To intensywnie kolorowe i maksymalnie wygodne ubrania z miękkich dzianin, które powstają od serca. Mają dawać komfort i swobodę spędzania wolnych chwil, mogą towarzyszyć aktywnemu wypoczynkowi lub słodkiemu nicnierobieniu - chcemy, aby tworzyły barwny klimat i były miękką oprawą codzienności.
Dreslove to ubrania i dodatki, które budzą pozytywne emocje. Produkowane w niewielkiej ilości sztuk, z pow...
Bag's Philosophy

BAG'S PHILOSOPHY

W DecoBazaar od 19.03.2018 Wystawionych produktów: 4 Mam na imię Karolina, jestem absolwentką grafiki i wzornictwa. Urodziłam się i wychowałam na Mazurach i tu po latach poszukiwań wojaży ponownie osiadłam. Tu odnalazłam siłę i inspirację, aby pasję zamieniać w pracę. Tu w pracowni odziedziczonej po dziadku tworzę projekty inspirowane lokalną kulturą.
Inspiruje mnie natura, faktury i kolory moich tkanin odwzorowują otoczenie w którym na codzień funkcjonuje.
Mnogość kolorów, materiałów i c...
<
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 228
>
Top