1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1932)

Mobbli

W DecoBazaar od 26.04.2019 Wystawionych produktów: 3Filozofia Mobbli jest bardzo prosta: poprzez zabawę zapewnić dzieciom zrównoważony rozwój już od pierwszych dni życia. Niemowlę zdobywa i doskonali swoje umiejętności każdego dnia, dlatego niezwykle ważne jest obserwowanie go i odpowiednie stymulowanie jego zmysłów. Karuzela i stojak edukacyjny baby gym podążają za maluchem, towarzysząc mu zarówno po wybudzeniu jak i w czasie aktywności. Różnorodne kolekcje zawieszek, odpowiadające kolejnym etapo...

bumkeee

W DecoBazaar od 24.04.2019 Wystawionych produktów: 5BuMke to wyjątkowe miejsce, które powstało z pasji do edukacji dzieci oraz chęci tworzenia. Wykorzystując to, co dała nam natura tworzymy produkty niebanalne, dzięki którym możemy wywołać uśmiech na twarzach bliskich. Nasze wyroby to efekt końcowy procesu twórczego, który rozpoczyna się od nieszablonowego pomysłu zwizualizowanego jako projekt graficzny, aż po jego realizację.
Bumke tworzy grupa czworo przyjaciół, która swoje zamiłowanie do tw...

Knitwearstore

W DecoBazaar od 18.04.2019 Wystawionych produktów: 11Witamy!
Przedstawiamy Państwu pracownię dziewiarską "Knitwear store", która zajmuje się wykonywaniem indywidualnych zamówień na miarę odzieży i akcesoriów dzianinowych na maszynie dziewiarskiej.
Korzystamy tylko z naturalnej przędzy, takiej jak kaszmir, merynos, alpaka, moher, jedwab, len i bawełna.

Dziewiarstwo maszynowe wbrew pozorom wymaga nie mniej czasu niż dzianiny, wykonane ręcznie na drutach. Opracowujemy nasze ...

plecione marzeniAmi

W DecoBazaar od 18.04.2019 Wystawionych produktów: 15

Szyciuszki

W DecoBazaar od 18.04.2019 Wystawionych produktów: 14

DeriCrafts

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 16W moim sklepiku znajdziesz ręcznie zdobione kartki jak i pudełka, a z czasem i przedmioty, które specjalnie dla Ciebie przygotowuję z dbałością i precyzją, abyś miał/a pewność, że produkt który u mnie kupujesz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Prosta, ale nietuzinkowa kartka lub opakowanie upominkowe, wykonane ręcznie z pasją i precyzją, stanowi wyjątkową i piękną oprawę dla drobnych podarunków dla najbliższych czy to z okazji urodzin,...

loveberi

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 8Loveberi to pasja dwóch mam do tworzenia unikatowych artykułów, przeznaczonych dla dzieci, niemowląt oraz ich rodziców. Pasja, która narodziła się wraz z przyjściem na świat dwóch wyjątkowych istotek - Oliwki i Justynki.
Produkty oferowane przez nas cechuje niepowtarzalność, oryginalność, dbałość o szczegóły i jakość wykonania.
Nasze wyroby tworzymy własnoręcznie, szukając inspiracji w życiu codziennym. Liczy się dla nas funkcjonalność, a...

Manufaktura Księżycowa

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 13Poduszki, przytulanki, koszyki i inne cuda z materiału, filcu, sznurka, włóczki.
Większość tworzona przy blasku księżyca - to znaczy gdy dzieci już śpią.
Zanim jakaś poduszka lub przytulanka trafi do Twojego dziecka jej pierwowzór jest solidnie testowany przez dwóch profesjonalnych testerów w wieku dwóch i siedmiu lat. :)

Atelier Joanna

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 48Jestem artystą plastykiem ,nazywam się Joanna Sadecka. Zajmuję się głównie malarstwem które jest moją pasją ale nie ograniczam się tylko do niego. Ciągle bawię się nowymi możliwościami, materiałami, technikami. W efekcie powstają nie tylko obrazy (małe i duże, na płótnie i na papierze) ale także dekoracyjne przedmioty codziennego użytku bądź dekoracja domu (np. biżuteria i drobne przedmioty artystyczne ). Lubię naturę, staram się podkreślać jej p...

miFalda

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 7miFalda to elegancja, kobiecość i styl. Dedykowana silnym i niezależnym kobietom. Każda sukienka jest wykonywana ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, abyś mogła czuć się wyjątkowo.
<
1 ... 5 6 7 8 9 ... 194
>
Top