1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Stamp Studio

Stamp Studio

W DecoBazaar od 16.12.2017 Wystawionych produktów: 5Stamp Studio to połączenie zdrowych dla człowieka, ekologicznych materiałów z dizajnem w stylu etno - przywołującym dalekie podróże oraz rodzime wzory ludowe.
Stempluję ekologiczną odzież i dodatki oraz tekstylia do wyposażenia wnętrza. Wybieram głównie 100% bawełnę organiczną oraz naturalny polski len, który nadaje wnętrzom rustykalnego charakteru i daje poczucie bycia blisko natury. Stemplowane nadruki powstają z inspiracji etnicznymi wzorami azjatyckimi, afrykańskimi, a także polską wycinanką ludową.
Stemple wykonuję własnoręcznie oraz wykorzystuję tradycyjne stemple indyjskie, dbając, by wzory uzupełniały się wzajemnie. Taki ethno-fusion design. Do nadruków używam farb ekologicznych, dzięki temu kolekcje wpisują się całkowicie w nurt eko, przyczyniając się w ten sposób do ochrony naszego środowiska.
Cała specyfika stemplowania to to, że każdy odcisk nieznacznie różni się od siebie i w tej pozornej niedoskonałości czai się urzekająca uroda.
Niepowtarzalnie oraz ekologiczn...
Kategorie

HANDMADE

Top