1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Taily
Taily

TAILY

W DecoBazaar od 10.05.2016 Wystawionych produktów: 5 Taily powstało z miłości do zwierząt i zamiłowania do nowoczesnego designu. Nasze meble to unikalne połączenie bezpieczeństwa, jakości i wygody Ogoniastych.

W Taily na stałe pracuje dwoje ludzi i dwie kotki, a współpracuje grupa rzemieślników-fascynatów, którzy wkładają całą duszę w to, żeby nasze meble były wyjątkowe: pięknie wyglądały i sprawiały radość zwierzakom. Najważniejsze są nasze kotki (charakterne dziewuchy), które w zespole pełnią funkcje kierownicze. Fisia przybyła do nas ze Schroniska na Paluchu w 2010 r., a Tygrysia dołączyła w 2011 r. ze Schroniska w Celestynowie.

Kochamy zwierzaki, długo walczyliśmy, aby odzyskały zdrowie. Chcieliśmy im zapewnić warunki, w których będą mogły być naprawdę szczęśliwe. Jednocześnie chcemy żeby nasz dom był piękny również dla ludzkich mieszkańców. Nie mogliśmy jednak znaleźć mebli, które w pełni zadowoliłyby nas i naszych podopiecznych. Skoro nic nie znaleźliśmy, to postanowiliśmy sami spróbować naszych sił. I tak powstało Taily:)...

Kategorie

HANDMADE

Top