1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Takie Rzeczy

Takie Rzeczy

W DecoBazaar od 05.06.2015 Wystawionych produktów: 25Witajcie Wszyscy miłośnicy bibelotów, antyków, starych mebli, retro przedmiotów które już swoje przeszły... Ja też je uwielbiam!
Zajmuję się zawodowo renowacją mebli i regularnie coś upiększam, więc przedmioty które sprzedaję również zyskują nowe życie - naprawiam elementy drewniane, czasem coś domaluję, odświeżę starą warstwę lakieru...
Właśnie TAKIE RZECZY chcę oddawać w Państwa ręce.
Kategorie

VINTAGE

<
1 2 3 4 5 6
>

Opinie o sprzedawcy

Aleksandra napisał(a):

"BARDZO RETRO"

Gratka dla miłośników muzyki z dawnych lat - mnóstwo wykonawców i nieznanych piosenek :-) Wielki plus za bezpieczne opakowanie przedmiotu oraz szybką przesyłkę (na drugi dzień po nadaniu jest w moich rękach) :-) Polecam i z pewnością jeszcze nie raz sama tu zajrzę :-)

Odpowiedź Sprzedawcy:
Ogromnie się cieszę że jest Pani zadowolona! Jak to fajnie jest słuchać kaset magnetofonowych w czasach kiedy muzyka jest kompletnie przetworzona przez komputer. Życzę przyjemności z zakupów ;-)
★★★★★ 18.10.2017

dorota napisał(a):

"PATERA NA CIASTO"

przedmiot zgodny z opisem, bardzo ladny.przesylka sprawna w terminie.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Jeśli Pani jest zadowolona to ja tym bardziej! Pozostaje mi życzyć wielu pysznych wypieków ;-)
★★★★★ 30.05.2017

Marta napisał(a):

"MADE IN POLAND"

Dziękuję za przesyłkę, dotarła błyskawicznie i bezpiecznie. Cieszę się z tego kubeczka, mam już jeden z tej serii, może jeszcze jakiiś się trafi z innymi kwiatkami

Odpowiedź Sprzedawcy:
Kubki bez ucha są super :-) będę mieć oko na na naszą piękną polską ceramikę która wraca do łask i zapraszam do zaglądania do mojego sklepu.
★★★★★ 04.04.2017

Lucyna napisał(a):

"KLUCZOWA SPRAWA"

Bardzo starannie i z sercem odnowiona rzecz.Dziękuję pani Agato za dawanie drugiego życia przedmiotom,które na to zasługują.
Lucyna
★★★★★ 25.03.2017

Dominika napisał(a):

"POJEMNICZEK NA ZIOŁA"

Pojemniczek jest bardzo fajny-malutki i uroczy. Został przez Panią Agatę dokładnie zabezpieczony przed uszkodzeniem, więc dotarł bezpiecznie. Jestem zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim galerię Takie Rzeczy!

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo serdecznie dziękuję że Pani się podzieliła wrażeniami :-) jest mi miło! Pozdrawiam.
★★★★★ 25.03.2017

Jerzy napisał(a):

"SZKLANECZKA Z KAKTUSEM"

Kaktusiki bardzo fajne i do tego ładnie zapakowane. Szklaneczka nie stłukła się podczas transportu, ani nie została uszczerbiona :) Bardzo dziękuję za kolejną wzorową transakcję :) Pozdrawiam serdecznie i szczerze polecam, bo naprawdę warto kupować w tej galerii :)

Odpowiedź Sprzedawcy:
Z takim kaktusem to już się można śmiało szykować na upalne popołudnia ;-) oby takich jak najwięcej. Dziękuję, za dobre słowo. Mam nadzieję że pozostałe przedmioty zakupione u mnie dobrze się Panu użytkują. Pozdrawiam
★★★★★ 23.03.2017
Top