1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Thanit Tahua

Thanit Tahua

W DecoBazaar od 16.11.2017 Wystawionych produktów: 8Wszystkie prace z naszej pracowni powstają w indywidualnym, twórczym procesie. Każda praca jest wynikiem medytacji, fascynacji symbolem, pięknem kryształu, nawiązaniem do inspiracji jakie daje nam natura.
Kieruję nami pasja tworzenia, rozwoju, doświadczania siebie i swoich możliwości w tworzeniu jak i fascynacja łączeniem różnych technik w pracy z miedzią.
Ci z Was którzy obdarzyli nas zaufaniem i wolnością tworzenia wiedzą, że pracujemy nad Waszymi projektami w medytacji, skupieniu i indywidualnej intencji. Tworzenie dla Was jest przede wszystkim spotkaniem się w rozmowie, słuchaniu, skupieniu na Waszej wizji i potrzebie. Wiemy, że biżuteria to nie tylko ozdoba czy przypadkowy zakup. To magiczny przedmiot bliski sercu, pamiątka, symbol który daje siłę, wyraz miłości i przyjaźni. Cieszymy się i dziękujemy za każdym razem gdy dane nam jest być częścią tego procesu.
Pracujemy wyłącznie w miedzi pozbawionej domieszek i nie pokrytej izolatorem i oprawiamy wyłącznie naturalne kamienie...

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Krystyna napisał(a):

"MÓJ SKARB, MIEDZIANY WISIOR Z PIĘKNYM DUŻYM AMETYSTEM"

Biżuteria projektowana przez THANIT TAHUA jest tak niezwykła, że po każdym zakupie od razu nabieram ochoty na Jej kolejne prace...
★★★★★ 25.11.2018

Krystyna napisał(a):

"ŻYWIOŁY ZIEMI"

Finezyjne wykonania oprawa podkreśliła tylko niezwykłość kamienia - wisior jest bardzo oryginalny.
★★★★★ 25.11.2018

Krystyna napisał(a):

"SZMARAGDOWE JEZIORO WISIOR WIRE WRAPPING"

Fantastyczne zaprojektowana oprawa labradorytu - jest to kolejny udany zakup z pracowni Projektantki.
★★★★★ 11.09.2018

Krystyna napisał(a):

"OGIEŃ W SERCU"

Wyjątkowo misterne wykonanie wisiora - delikatne oploty podkreślają piękno labradorytu i sprawiają, że wisior jest niepowtarzalny.
★★★★★ 11.09.2018
Top