1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > The Truth Of Oils

The Truth Of Oils

W DecoBazaar od 19.02.2021 Wystawionych produktów: 32The Truth of Oils to sama prawda o przyjaznym dla zdrowia wosku sojowym i aromaterapeutycznym działaniu naturalnych olejków eterycznych.
Nasze produkty wytwarzamy ręcznie w małej polskiej manufakturze i korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych dostawców.
Olejki eteryczne, które wzbogacają każdy wosk, dyfuzor i aromatyzer do szafy, to również w pełni naturalne, czyste ekstrakty o potwierdzonej, najwyższej jakości oraz skuteczności aromaterapeutycznej.
Kochamy chwile domowego relaksu wypełnione cudownym, zdrowym aromatem, dlatego kompozycje zapachowe The Truth of Oils tworzymy w poszanowaniu zasad sztuki perfumeryjnej. Kreując nowy aromat dbamy o to, by zachować odpowiednie proporcje jego składowych nut: głowy, serca i bazy.
Ogromną wagę przywiązujemy do aromaterapeutycznego działania danego olejku zapachowego, dlatego znajdziesz u nas nieoczywiste połączenia aromatów, z których każdy ma ściśle określoną rolę w budowaniu Twojego nastroju....
Kategorie

HANDMADE

Top