1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Tokyo Design Studio

Tokyo Design Studio

W DecoBazaar od 11.03.2019 Wystawionych produktów: 44Szanując długą historię porcelany oraz dziedzictwo ceramiki, nieustannie poszukujemy nowych pomysłów, aby tworzyć ponadczasową zastawę stołową.
Wraz z zespołami projektowymi zlokalizowanymi w Holandii i Japonii, dążymy do kreowania wzorów i form, w których wschód spotyka się z zachodem, a tradycja z nowoczesnością. Prawie wszystkie nasze produkty są tradycyjnie wykonywane w Japonii i dostępne na całym świecie.
Zastawa Tokyo Design Studio jest dwukrotnie wypalana, a następnie zdobiona, oszklona i wypalona ponownie. Cały proces produkcji jest skrupulatnie kontrolowany, celem uzyskania pewności, że każdy wyrób jest najwyższej jakości.
Nasze produkty można znaleźć na całym świecie w najbardziej renomowanych sklepach, takich jak Lafayette (Francja), Stockmann (Skandynawia i Rosja), Kaufhof i KaDeWe (Niemcy), La Rinascente (Włochy) i Bijenkorf (Holandia), a także wielu innych uznanych krajowych i międzynarodowych kanałach handlu detalicznego oraz restauracjach...
Kategorie

HANDMADE

<
1 2
>
Top