1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Trochę Na Ścianę

Trochę Na Ścianę

W DecoBazaar od 23.09.2018 Wystawionych produktów: 341Sprawdź opinie o sprzedawcy "Trochę Na Ścianę", który wystawia aktualnie 341 produktów, a w DecoBazaar działa od 23.09.2018. Trochę na Ścianę - Witamy w świecie naklejek!:)

Nasz sklep internetowy, to przede wszystkim, wysokiej jakości naklejki. Wycinamy je z folii znanych...

Opinie o Trochę Na Ścianę (1)

Joanna napisał(a):

"ZESTAW NAKLEJEK HALLOWEEN PAJĄKI I PAJĘCZYNY"

Ładny zestaw naklejek bardzo dobrej jakości (co szczególnie ważne przy naklejaniu cienkich pajączkowych nóżek). Samo naklejanie łatwe w obsłudze.
Mam natomiast dłuższy komentarz co do jakości obsługi: naklejki kupiłam by oswoić małe dziecko z pająkami. Zamówiłam je natomiast niedługo przed Halloween (akurat wtedy wyskoczyły mi w przesłanym przez DecoBazar mejlu). Tuz po złożeniu zamówienia skontaktowano się ze mną z „Trochę na Ścianę” upewniając się czy nie potrzebuje jednak naklejek na sam Halloween, bo jeśli tak to polecają szybszą przesyłkę. Może to nic wielkiego, ale kupuje w Internecie od lat, ale pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do klienta :) Nie mówiąc już o tym, że naklejki właśnie w Halloween przyszły i co chwila dziecko odkrywa nowe pająki przyklejone w jej pokoju.
100 a nie tylko 5 punktów za obsługę!
★★★★★ 31.10.2019
Top