1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Trochę Na Ścianę

Trochę Na Ścianę

W DecoBazaar od 23.09.2018 Wystawionych produktów: 341Trochę na Ścianę - Witamy w świecie naklejek!:)

Nasz sklep internetowy, to przede wszystkim, wysokiej jakości naklejki. Wycinamy je z folii znanych i docenianych światowych marek na najwyższej klasy sprzęcie. Oferujemy szeroką gamę naklejek przeznaczonych do dekoracji ścian Twojego domu. W naszej ofercie znajdziesz także naklejki przeznaczone na auta.
Dokładamy wszelkich starań, by naklejki oferowane przez nasz sklep były unikatowe i wyróżniały się spośród naklejek dostępnych na rynku. Naszych wzorów stale przybywa i mamy nadzieję że każdy z Was znajdzie u nas coś dla siebie!
Kategorie

HANDMADE

1 2 3 4 5 6 ... 10
>

Opinie o sprzedawcy

Joanna napisał(a):

"ZESTAW NAKLEJEK HALLOWEEN PAJĄKI I PAJĘCZYNY"

Ładny zestaw naklejek bardzo dobrej jakości (co szczególnie ważne przy naklejaniu cienkich pajączkowych nóżek). Samo naklejanie łatwe w obsłudze.
Mam natomiast dłuższy komentarz co do jakości obsługi: naklejki kupiłam by oswoić małe dziecko z pająkami. Zamówiłam je natomiast niedługo przed Halloween (akurat wtedy wyskoczyły mi w przesłanym przez DecoBazar mejlu). Tuz po złożeniu zamówienia skontaktowano się ze mną z „Trochę na Ścianę” upewniając się czy nie potrzebuje jednak naklejek na sam Halloween, bo jeśli tak to polecają szybszą przesyłkę. Może to nic wielkiego, ale kupuje w Internecie od lat, ale pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do klienta :) Nie mówiąc już o tym, że naklejki właśnie w Halloween przyszły i co chwila dziecko odkrywa nowe pająki przyklejone w jej pokoju.
100 a nie tylko 5 punktów za obsługę!
★★★★★ 31.10.2019
Top