1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Tuli

Tuli

W DecoBazaar od 13.01.2021 Wystawionych produktów: 27Tuli to świeżutka marka, w której tworzymy, unikalne, własnoręcznie szyte przytulanki, ubranka oraz akcesoria dla dzieci.

Nasza pracownia, mieszcząca się w zalesionej okolicy, na skraju małego miasteczka, całkiem niedaleko dolnej doliny Sanu, to miejsce, gdzie najróżniejsze projekty oraz szmaciankowe koncepcje nabierają rzeczywistych kształtów – czas liczony jest w centymetrach, zaś harmonogram dnia dyktuje miłe dla ucha brzmienie maszyny do szycia.

Proces tworzenia naszych szmacianek jest przesiąknięty tradycyjnymi technikami krawieckimi, które w połączeniu z pasją tworzenia oraz dbałością o każdym najmniejszy nawet detal sprawiają, że nasze lalki to wyjątkowy prezent dla każdego malucha.

Doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak ważną rolę będzie odgrywać nowy przyjaciel w życiu Waszego dziecka, pragniemy nadmienić, że nasze produkty tworzone są z najwyższej jakości oraz przyjaznych środowisku materiałów, w które zaopatrujemy się u lokalnych poddostawców....
Kategorie

HANDMADE

Top