1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Zaczarowany Ogród

Zaczarowany Ogród

W DecoBazaar od 26.03.2014 Wystawionych produktów: 7Pracownia Zaczarowany Ogród tworzy ozdoby inspirowane naturą. Wiele elementów wykonanych jest własnoręcznie lub szytych na maszynie. Zapraszamy
<
1 2 3 4 5 ... 11
>

Opinie o sprzedawcy

Marzena napisał(a):

"PAN I PANI ZAJĄCZEK"

Kompozycja świąteczna bardzoooo ładna. Dodatkowo podstawkę można wykorzystać później. Polecam sprzedającego. Zapisuje w "obserwowanych"
★★★★★ 22.03.2021

Marzena napisał(a):

"KLATKA Z KWIATKAMI"

Klatka przepiękna. Dziękuję i polecam sprzedającego. Zapisuje w Obserwowanych"
★★★★★ 22.03.2021

Agnieszka napisał(a):

"ZAMÓWIENIE PANI AGNIESZKI"

sarenki przepiękne, bardzo miły kontakt, polecam jak najbardziej
★★★★★ 12.03.2021

Ewa napisał(a):

"WIANEK Z ŻONKILAMI"

I znowu zostałam powalona na kolana!! a czym?? przepięknym, kolorowym wiosenno-letnim cudownym wiankiem i tak jak nazwa sklepu tak i ja mogę powiedzieć, że teraz mam swój zaczarowany ogród, jak z bajki. Uwielbiam "Zaczarowany Ogród"!! Jest to mój ulubiony sklep z najpiękniejszymi rzeczami na Decobazarze, a uprzejmość i życzliwość Właścicielki nie do przecenienia.
P.s. mój ostatni komentarz był akurat taki, jaki chciałam wystawić:)

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo , bardzo dziękuję.
★★★★★ 01.03.2021

Ewa napisał(a):

"WIANEK Z RAJSKIMI JABŁUSZKAMI"

Jak zwykle otrzymałam przepiękny, nietuzinkowy, niepowtarzalny, cudowny, magiczny, kolorowy wianek. Jestem zachwycona i szczerze polecam ten rzetelny, profesjonalny sklep. Pani właścicielka jest naprawdę przemiłą osobą, która traktuje klientów w sposób wyjątkowy. Ja jestem jak zawsze zachwycona i jeżeli nikt nie skorzystał do tej pory z oferty Zaczarowanego Ogrodu, to naprawdę polecam ten sklep, na całym Decobazarze nie znajdziecie nigdzie tak pięknych przedmiotów!!!!!!

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo ,bardzo dziękuję za najpiękniejszy komentarz .Pozdrawiam .
★★★★★ 09.02.2021

iwona napisał(a):

"WIANEK Z GAŁGANKOWĄ DZIEWCZYNKĄ"

Wianek z gałgankową dziewczynką wybrała moja siostrzenica dla swojej mamy a mojej siostry. Jest uroczy, jednak mój z jelonkiem jest bije go na głowę. Reasumując...prawdziwe cudeńka kupicie w ZACZROWANYM OGRODZIE!!! Wrócę jeszcze nie raz!!!
★★★★★ 05.12.2020
Top