DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2071)

Pracownia Kostrzewska

PRACOWNIA KOSTRZEWSKA

W DecoBazaar od 20.04.2017 Pracownia Kostrzewska produkuje torby i biżuterię o wyrazistym charakterze. Fascynacja naturalnymi skórami i kamieniami zaowocowała nowatorską metodą łączenia stylów. Z jednej strony surowe materiały, proste cięcia i minimalistyczna obróbka skór, z drugiej przepych obrobionych kamieni i szlifowanych szklanych kryształów. Dwa przeciwieństwa, piękno natury i ujarzmiona modą materia dyktują styl i sposób pracy mojej Pracowni. Zamiłowanie skrajności ...
SLAVINIA

SLAVINIA

W DecoBazaar od 14.04.2017
Tulle&Bowtie

TULLE&BOWTIE

W DecoBazaar od 11.04.2017 Marka narodziła się z fascynacji szydełkiem i miłości do dzieci. Rozwinęła się na dobre, gdy z połączenia z pięknymi materiałami i wysublimowanym stylem, powstały pierwsze sukienki. Wkrótce po nich do kolekcji dołączyły eleganckie wyroby dla chłopców.

Wszystko ręcznie wykonane i dopasowane na wymiar - słowem - unikalne, ekskluzywne dzieła.
Kreatywny Zakątek

KREATYWNY ZAKĄTEK

W DecoBazaar od 10.04.2017 Witam i zapraszam do mojego zakątka pełnego różności, które wykonuję sama wkładając w nie serce i pozytywną energię. Lubię wypuszczać w świat rzeczy niepowtarzalne, więc zazwyczaj wykonuję swoje prace w pojedynczych egzemplarzach. Czasem nawet nadaję im imiona :)
GAU Home

GAU HOME

W DecoBazaar od 10.04.2017 GAU Home, to pozytywna energia zamknięta w labiryncie kształtów, typografii i kolorów. GAU Home to nietuzinkowe Plakaty z oryginalnymi ilustracjami, które doskonale prezentują się w przytulnym pomieszczeniu, jak i w przestronnym lofcie, nadając wnętrzu inspirującego charakteru.
Idealna dekoracja dla każdego, kto ceni sobie nowoczesny design, prostotę i wymowność.
After Hours

AFTER HOURS

W DecoBazaar od 10.04.2017
Arystokrata

ARYSTOKRATA

W DecoBazaar od 07.04.2017 Arystokrata pochodzi z Wrocławia. Jako rodowity szlachcic zna się na tym co dobre. Z troską o Twój komfort i wizerunek stworzył specjalnie dla Ciebie wyjątkowy produkt. Elegancka bielizna o ponadczasowym kroju wykonana ze 100% naturalnej bawełny o wysokiej jakości.
Canary

CANARY

W DecoBazaar od 03.04.2017
Fantasmagorie

FANTASMAGORIE

W DecoBazaar od 03.04.2017 Fantasmagorie zrodziły się z inspiracji światłem, kolorami i napotkanymi “przypadkowo" ludźmi. Zachwyt otaczającą rzeczywistością stworzył produkt, który mam nadzieję, przypadnie Ci do gustu. Moją intencją jest sprawienie CI małej radości i rozbudzanie Twojego wewnętrznego koloru.
Ufam, że intuicyjny wybór otworzy okno Twojej własnej inspiracji.
Monia
playWOOD

PLAYWOOD

W DecoBazaar od 03.04.2017
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 208
>
Top