DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2074)

Piąty Element

PIĄTY ELEMENT

W DecoBazaar od 13.06.2017 Piąty Element to marka stworzona dla osób ceniących innowacyjność, niekonwencjonalność, oryginalność. Tworzymy dla tych, którzy cenią sobie niestandardowy design, bazujący na wykorzystaniu elementów recyklingowych. Wszystkie nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Każdy wyrób jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju.
W naszej pracowni nadajemy drugie życie starym meblom. Odnawiamy krzesła, fotele, komody...
DiamicArt

DIAMICART

W DecoBazaar od 09.06.2017 Gryzaki stworzone są z myślą o najmłodszych.Wykonane z naturalnych bezpiecznych elementów:drewna i silikonu spożywczego.To coś na ząb jest dobrym rozwiązaniem przy bólach dziąseł,zajmuje pociechę,może uspokoić i zabawić.To alternatywa dla plastikowych zabawek.Produkty stymulują wzrok i dotyk niemowlaka.
Vintage_Style

VINTAGE_STYLE

W DecoBazaar od 09.06.2017
Pattern Head

PATTERN HEAD

W DecoBazaar od 06.06.2017 Pattern Head to galeria pełna autorskich ilustracji i grafik do wnętrz. Ucieszą oko małych i dużych.

Motywy stworzone z zamiłowania do obserwacji natury oraz kompozycje pełne nasyconych kolorów to idealny dodatek do wnętrz oraz pomysł na drobny podarunek.

Wszystkie ilustracje powstają z odręcznych szkiców autorki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych.

Oferujemy wydruki wysokiej jakości na papierze matowym w formatach A4...
My Blue Bunny

MY BLUE BUNNY

W DecoBazaar od 04.06.2017
EkoCraft

EKOCRAFT

W DecoBazaar od 04.06.2017 Galopująca codzienność oraz zaawansowany rozwój technologiczny był dla nas bodźcem do działań mających na celu powrót do natury.
Tak powstała idea tworzenia zegarków, akcesoriów i biżuterii z drewna ...
... tak powstał EkoCraft
Sirius Jewelry & paintings

SIRIUS JEWELRY & PAINTINGS

W DecoBazaar od 31.05.2017
WitchArt

WITCHART

W DecoBazaar od 25.05.2017 Wysokiej jakości ilustracje i obrazy inspirowane Koreą Południową i Japonią. Charakterystyczną cechą jest przewaga kolorów, motywów roślinnych oraz zwierzęcych. Zapraszam do kontaktu!
MoodyWoody

MOODYWOODY

W DecoBazaar od 22.05.2017 Moody Woody, czyli humorzaste drzewo, które nie zawsze jest skore do współpracy. Cierpliwie obrabiane, bo drzewo potrzebuje czasu. Ale właśnie w tym tkwi sęk.
TULmnie

TULMNIE

W DecoBazaar od 22.05.2017 Poduszki dla dzieci z autorską grafiką, stworzone z potrzeby serca i wyobraźni. Miłe w dotyku, bawełniane, z antyalergicznym wypełnieniem. Doskonałe do zabawy, spania, przytulania, dekoracji... Twórcą oraz pomysłodawcą jest młoda mama. Już od samego projektu, aż po końcowy wygląd, najlepszym krytykiem jest 1,5 roczny syn. Ocenia, wybiera i testuje. Jego opinia jest najważniejsza i decydująca. Tak powstało TULmnie. Mam nadzieję, że razem z Państwe...
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 208
>
Top