DecoBazaar > Dom > Kafelki i dekory > 2 x 4 dekory - kubański wzór, kafle (nr 4991673)

2 X 4 DEKORY - KUBAŃSKI WZÓR, KAFLE

Dekory Nati

Cena: 158 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 85,00 zł / 17,00 zł
Seria ośmiu ręcznie wykonanych dekorów, z odciskanym motywem kubańskim.
Kafle można ułożyć na dwa różne sposoby lub w ten sam wzór.

Tło kafelków jest w kolorze ciepłego, śmietankowego beżu, prawie matowym.
Wzory widoczne na kaflach są błyszczące i występują w barwie czerwonej makowej, brązowej wpadającej w bordo oraz jasnego brązu.

Kafelki przykleja się tak jak zwykłe płytki.
Zalecam zabezpieczyć ich powierzchnię podczas fugowania.

kafel 10x10cm

Realizuję indywidualne zamówienia na dowolną ilość dekorów, w wybranej kolorystyce.

Zapraszam serdecznie.

TAGI: #dekor, #dekory, #kafel, #kafle
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dekory Nati

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top