3 Pojemniki na kuchenne drobiazgi ręcznie malowane

łowca: assembleage

3 Pojemniki na kuchenne drobiazgi ręcznie malowane
3 Pojemniki na kuchenne drobiazgi ręcznie malowane
Kliknij w zdjęcie, żeby je powiększyć
 

Ręcznie malowane pojemniki, które wspaniale pasują do wnętrza stylizowanego na retro czy sielską ludowość. Jeden z nich ma rysę. wysokość: 7 cm, średnica na górze: 10 cm. W mojej galerii znajdziesz też inne naczynia i akcesoria kuchenne, które możesz dowolnie zestawiać i kompletować.

UWAGA: To nie jest autorska praca. Ten produkt pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: ceramika, doniczka, ludowość, pojemnik

Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Koszty wysyłki:

krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
zagraniczna (dotyczy Europy):
70,00 zł / 14,00 zł

Dodatkowe informacje:

Sposób obliczania kosztów wysyłki
Wysyłka i dostawa towarów

 
Inne produkty łowcy assembleage
Zobacz wszystkie produkty łowcy