DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > Anioł - linoryt 70x33cm (nr 5130767)

ANIOŁ - LINORYT 70X33CM

Ewelina Wajgert

Cena: 400 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 60,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Grafika z serii Anioły wykonana ręcznie w technice linorytu. Matryca (linoleum) została opracowana za pomocą dłuta (pozostawia się wypukłe te partie, które mają zostać pokryte farbą drukarską). Odbitki zostały wykonane na prasie ręcznej na papierze o wysokiej gramaturze. Rozmiar samej grafiki to 70cmx33cm, dookoła spory margines ułatwiający oprawienie. Bardzo mały nakład, istnieje tylko 10 odbitek tej pracy. Praca sygnowana.

TAGI: #anioł, #grafika, #kobieta, #linoryt
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ewelina Wajgert

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top