DecoBazaar > Dom vintage > Pojemniki i puzderka > Curver, pojemniki plastikowe (nr 5098711)

CURVER, POJEMNIKI PLASTIKOWE

Marianna

Cena: 60 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Dwa pojemniki do przechowywania marki Curver. Wzory w skandynawskim stylu. Plastik jest błyszczący w miejscach z nadrukiem, matowy na obrzeżach i od spodu. Przykrywki są nakładane, nie jest to typ przykrycia z zatrzaskiem. Pojemniki posiadają niewielkie ślady użytkowania.
Kolory: biały, szary, czarny, jasnoniebieski, szaro-niebieski, jasnozielony.
Duży pojemnik:
Wymiary: długość 39 x szerokość 28,5 x wysokość 22 (cm).
Mniejszy pojemnik:
Wymiary: długość 28,5 x szerokość 19 x wysokość 13 (cm).

W celu uzyskania dodatkowych informacji i zdjęć - proszę o kontakt.
Uprzejmie proszę o składanie przemyślanych zamówień i rezerwacji.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #curver, #plastik, #pojemniki, #skandynawski styl
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Marianna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top