DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > Cykada (nr 4872809)

CYKADA

Justyna Małczak Ilustracje

Cena: 120 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 22,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Autorska ilustracja "Cykada" z serii MANUFAKTURA ROBALI.
Praca wykonana na profesjonalnym papierze do akwareli.
Akwarela i cienkopis.
Praca sprzedawana jest w białym passe partout w standardowym rozmiarze (A4), bez ramki widocznej na zdjęciach.
Wymiary ilustracji - 18x12,5 cm.
Wymiary ilustracji w passe partout - 29,7x21 cm.Seria "Manufaktura Robali" zainspirowana została ambiwalentnymi uczuciami autorki do owadów.
Z jednej strony prace zrodziły się z zachwytu nad wszystkimi malinowymi chruśniakami świata, z sentymentu do zarośniętych ogrodów warzywnych, sadów pachnących korą i jabłkami, z zachwytu nad pięknem struktur i harmonii układów.
Z drugiej strony...
Mimo sielskiego dzieciństwa na wsi, sentymentu i podziwu ich piękna, autorka podchodzi do owadów z dystansem.
Dosłownym. Woli trzymać je od siebie daleko.

TAGI: #akwarela, #grafika, #ilustracja autorska, #owad
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Justyna Małczak Ilustracje

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top