DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > Dekor ścienny G R A N D _ H O T E L _ bikini (nr 5136764)

DEKOR ŚCIENNY G R A N D _ H O T E L _ BIKINI

ZWEI FRAUEN

Cena: 80 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 6,00 zł / 1,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 8,00 zł / 1,60 zł
Dekor ścienny "G R A N D _ H O T E L _ bikini" wykonany został na podstawie drewnianej o średnicy ok 12 cm i grubości 2 cm, malowany farbami akrylowymi i pokryty szkłem płynnym. Całość zaimpregnowana została lakierem, z tyłu znajduje się stabilna, metalowa zawieszka. Wielkość może nieznacznie się różnić w zależności od plastra drewna.

Morskie basenowe kolory świetnie aranżują przestrzeń łazienki. Każdy dekor wykonany jest ręcznie wiec możliwe są niewielkie różnice w kolorze.

Dekory prezentują się świetnie w duecie G R A N D _ H O T E L _ bikini + kraul

Edycja limitowana

#2F
#pool
#grand hotel

TAGI: #dekor ścienny, #drewno, #sosna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ZWEI FRAUEN

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top