DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > drewniany ozdobny napis - hello (nr 5145382)

DREWNIANY OZDOBNY NAPIS - HELLO

felt label

Cena: 85 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Laserowo wycięty napis z brzozowej sklejki. Zachowany w swojej "surowej" formie, nie malowany/impregnowany.

słowo: hello
materiał: brzozowa sklejka o grubości 5 mm
wymiary: długość 45 cm, szerokość 29 cm
wzór: Jeśli interesuje Cię inne słowo, napis, litera w dowolnie wybranym kroju czcionki lub ich mieszankach oraz wielkości. Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie projekt z wyceną.
Sklejka może pozostać w stanie "surowym-naturalnym" widocznym na zdjęciach lub pomalowana na dowolnie wybrany kolor… a może w kropki?
kolor: naturalny brzozowy, boki ciemny brąz - efekt powstaje przy cięciu laserem
montaż: do napisu dołączona jest dwustronna taśma montażowa umożliwiająca jego przyklejenie do dowolnej powierzchni

TAGI: #drewno, #napis, #ozdoba
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy felt label

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top