DecoBazaar > Torebki > Torebki na pas > EKO PRODUKT NERKA / SASZETKA HANDMADE W KAMBODŻY beżowa Z LOGIEM orła (nr 5007287)

EKO PRODUKT NERKA / SASZETKA HANDMADE W KAMBODŻY BEŻOWA Z LOGIEM ORŁA

mangostin

Cena: 110 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Nerka jest idealna na spacer, rolki, impreze, podróże oraz zawsze, kiedy potrzebujesz mieć najważniejsze rzeczy pod ręką (na pasie). Bardzo praktyczna, szczególnie na wakacjach. Można ją nosić na biodrach, lub przewieszoną przez plecy.

Kolor: beżowa z kształtami orła o kolorze ciemno-niebieskim

Wykonana z wykorzystanego worku po cemencie – produkt recyclingowy, rzadko powtarzalny. Ma 2 kieszonki – z przodu i z tyłu (zamykane na zamek). Kolor może za jakiś czas się wytrzec.


Zobacz również nasze nerki w innych kolorach:

Czerwono-beżowa z logiem słonia
http://www.decobazaar.com/produkt-nerka-saszetka-recznie-zrobiona-w-kambodzy-z-wykorzystanego-worka-po-cemencie-darmowa-wysylka-po-polsce-4514121.html

Biało-niebieska z logiem słonia
http://www.decobazaar.com/produkt-eko-produkt-nerka-saszetka-handmade-w-kambodzy-bialo-niebieska-z-logiem-slonia-4718124.html

TAGI: #azja, #eko, #rękodzieło, #upcycling
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy mangostin

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top