DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > *** KAPSUŁA CZASU OD BEATRIX POTTER*** Peter Rabbit *** RZADKOŚĆ*** pierwsze najcenniejsze chwile dziecka *** (nr 5116735)

*** KAPSUŁA CZASU OD BEATRIX POTTER*** PETER RABBIT *** RZADKOŚĆ*** PIERWSZE NAJCENNIEJSZE CHWILE DZIECKA ***

Sweet Home

Cena: 189 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Kapsuła czasu od Beatrix Potter - Peter Rabbit. Jest to kapsuła przeznaczona dla przyszłych rodziców, aby mogli utrwalić najcenniejsze pierwsze chwile swojego maleństwa. Wyposażenie kapsuły w piękny sposób pomoże nam utrwalić to co tak cenne i co chciało by się zapamiętać. Najczęściej dużo z tego okresu ulatuje, gubi się.
Dzięki tej kapsule wszystko zostanie, najcenniejsze pierwsze chwile, zdjęcia, zapiski, pierwsze słowa, wymiary, wagi i wszystko to co chcemy zachować. Wszystko to co chcemy zapamiętać na zawsze............ i zamykamy po czym chowamy i zawsze możemy do tego wrócić i wszystko jest. Możemy również podarować ją głównemu bohaterowi kapsuły jak już dorośnie, będzie duże zaskoczenie! Piękne ilustracje od Beatrix Potter i wysoka jakość wydania.
Stan idealny - nowy, kompletny wszystko firmowo zamknięte w kartonowym pudełku. Wysokość 30cm
Świetny pomysł na idealny prezent dla przyszłych rodziców

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #beatrix potter, #dla dziecka, #peter rabbit
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top