DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > Kolumbijskie motyle z totumo (K20) (nr 5196285)

KOLUMBIJSKIE MOTYLE Z TOTUMO (K20)

Galeria Macondo

Cena: 38 zł 30 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Te kolczyki w kształcie żółtych motyli wykonane zostały z materiału znanego jako totumo. Totumo jest twardą skorupą niezwykle popularnego w Kolumbii owocu drzewa kalebasowego, z której Indianie na przestrzeni wieków produkowali naczynia kuchenne i oryginalną, etniczną biżuterię. Proponowane kolczyki pomalowane są naturalnymi barwnikami na we wzór imitujący motyle, będące symbolem Kolumbii. Z zgodnie z szacunkami z 15.000 istniejących na świecie gatunków motyli, 3.000 żyje właśnie w tym kraju. Model kolczyków jest niepowtarzalny, ręcznie wykonany i pojawia się wyłącznie w jednej parze. Długość z zawieszką: 5 cm; szerokość: 5,5 cm. Zawieszki kolczyków wykonane są z alpaki, materiał nieuczulający, stosowany w jubilerstwie. Zdjęcie na modelce jest poglądowe.

TAGI: #etniczne, #malowane, #motyle, #totumo
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Galeria Macondo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top