DecoBazaar > Dom > Pojemniki i pudełka > Kosz Sowa (nr 5119039)

KOSZ SOWA

Motkovo

Cena: 149 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 75,00 zł / 15,00 zł
Czas realizacji: 15 dni roboczych
Ręcznie wykonany kosz Sowa ze sznurka bawełnianego o grubość 5mm.
Kosz jest bardzo uniwersalny i może być wykorzystywany na wiele sposób. Idealnie nadaje się do ozdobienia wnętrz zarówno salonu, łazienki czy też pokoju dziecięcego.

Wymiary:
wysokość - 26 cm
średnica - 26 cm

Pielęgnacja:
Kosz może być prany ręcznie w temperaturze do 30°C.

Informacje dodatkowe:
Przedstawiony kosz jest jedynie wzorem. Termin realizacji od 6 - 10 dni roboczych.

Zamówienia indywidualne:
Jeśli podoba Wam się Kosz Sowa, ale do aranżacji Waszego wnętrza potrzebujecie kosz w innym rozmiarze lub kolorze gorąco zachęcam do kontaktu ;-)

TAGI: #do przechowywania, #kosz, #koszyk, #sowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Motkovo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top