DecoBazaar > Dom vintage > Lampy > Lampa 3 kule, kaskada, Polam-Bielsko, lata 80 (nr 5203493)

LAMPA 3 KULE, KASKADA, POLAM-BIELSKO, LATA 80

botanika2nd_life

Cena: 240 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 86,00 zł / 17,20 zł
Lampa wiszącą z trzema białymi kloszami, ustawionymi na trzech długościach, którą można dowolnie regulować.
Lampa popularna w latach 80. Wyprodukowana przez Polam-Bielsko, duży gwint, 3 x max 75W/220V.
Na zdjęciach prezentuję lampę również w opcji bez nakładek zamykających na kosz przez co wygląda bardziej współcześnie. Na ostatnim zdjęciu widoczne są nakładki. Wykończenie drewno i złoto. Drewno można wg.uznania przemalować. Lampa posiada jeden uszczerbek na drewnianym stożku przy przewodzie na najwyższym kloszu.

Wymiary klosza:
wysokość klosza ok. 13 cm, średnica 24 cm
wysokość całkowita lampy 80 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kaskada, #kule, #lampa, #lata 80-te
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy botanika2nd_life

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top