DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Lista zadań / lista zakupów (nr 5098856)

LISTA ZADAŃ / LISTA ZAKUPÓW

Papier&Kwiaty

Cena: 14 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Zarządzaj zadaniami i pomysłami, które tylko przyjdą Ci do głowy – spisuj je, notuj, przeglądaj, modyfikuj i wykreślaj już zrealizowane. Zgodnie z metodyką "Getting Things Done" regularne prowadzenie listy zadań pomaga odciążyć kreatywną, zapracowaną głowę utrzymując licznie pojawiające się rzeczy "do zrobienia" poza nią i utrzymywać pożądany kurs działania dzięki regularnym przeglądom i aktualizacjom check-listy.

Notatnik idealnie nadaje się również do prowadzenia listy zakupów – kartki w praktycznym rozmiarze, którą można wyrwać i zabrać ze sobą na zakupy.

SPECYFIKACJA
- 50 wyrywanych kart
- rozmiar DL (99 x 210 mm)
- druk kolor jednostronny
- papier 90g offset

TAGI: #listy, #notes, #pismo, #planner
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Papier&Kwiaty

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top