DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Marmurkowy serwis kawowy Rybnik z lat 70. (nr 5135100)

MARMURKOWY SERWIS KAWOWY RYBNIK Z LAT 70.

Good Old Things

Cena: 230 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Unikalny, ręcznie wykonany serwis kawowy na 6 osób wyprodukowany przez Malarnię i Wytwórnię Ceramiki Stołowej w Rybniku. Zestaw jest bardzo ciekawy, inspirowany Wałbrzyskim serwisem Ferdydurke, co więcej talerze, spodki i filiżanki zostały wykonane właśnie w Wałbrzychu i dostarczone w stanie surowym do Rybnika, gdzie każdą pokryto ręcznie marmurkową, różową malaturą. Imbryk, cukiernica oraz mlecznik, to już produkty w 100% rybnickie, zostały one wytoczone ręcznie na kole garncarskim, ozdobione i pomalowane. Jest to naprawdę rzadki przykład współpracy między tymi dwoma fabrykami, dodatkowo trzeba dodać, że takich serwisów powstało bardzo niewiele również ze względu na fakt, że wytwórnia w Rybniku była bardzo kameralnym obiektem, który produkował stosunkowo mało serwisów.
Wymiary:
dzbanek 24 cm | 22 cm | 14 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #handmade, #lata 70, #marmurek, #prl
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top