DecoBazaar > Dom > Naklejki ścienne > MIARKA WZROSTU naklejka na ścianę PTAKI (nr 4421962)

MIARKA WZROSTU NAKLEJKA NA ŚCIANĘ PTAKI

CGhome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Czas realizacji: 5 dni roboczych
Naklejka ścienna do pokoju dziecinnego - piękna dekoracja wnętrza i praktyczne urządzenie!

Nasze naklejki wykonane są z wysokiej jakości folii, trwałość naklejki we wnętrzu - w zasadzie nieograniczona. Do naklejania na wszelkich powierzchniach gładkich (ściana, drzwi, okna, szyby, szafy). Wykończenie MATOWE nie odbija promieni świetlnych, dobrze komponuje się we wnętrzu.
Naklejka łatwa w aplikacji - używamy specjalną folię transferową, która ułatwia transport i sprawia, że przyklejenie do ściany jest... dziecinnie proste. Dodatkowo dołączamy intuicyjną instrukcję montażu, całość spakowana w kartonową tubę.

Każdy wzór projektowany jest przez CGhome, co gwarantuje niepowtarzalność i zgodność z najnowszymi trendami w sztuce i designie.

KOLOR: Wykonana w czterech kolorach z karty kolorów CGhome, które podajesz po złożeniu zamówienia.

ROZMIAR: Całkowity wymiar naklejki to ok155cm x 103cm (jak na załączniku graficznym)

TAGI: #miarka wzrostu, #na ścianę, #naklejka, #ptaszki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CGhome

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top