DecoBazaar > Dom vintage > Obrazki i ramki > Nad wodą - obraz z laki (nr 5125026)

NAD WODĄ - OBRAZ Z LAKI

Marianna

Cena: 620 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 16,00 zł / 3,20 zł
Piękny obraz z laki - scena nad wodą. Łodzie, żurawie w koronach drzew i złoty księżyc. Ciepłe odcienie brązu, zieleni, przetykane złotem w ciemniejszych i jaśniejszych tonach (złote są łodzie, księżyc i liście drzewa na pierwszym planie oraz poszczególne liście drzew w tle). Tło jest jednolicie czarne (błyszcząca powierzchnia miejscami odbija światło, stąd jaśniejsze obszary na zdjęciach). Obraz jest rozkładany jak parawan, można go ustawiać na różne sposoby. Części są łączone mosiężnymi zawiasami, u dołu stożkowate, dobrze umocowane nóżki. Z tyłu powierzchnia obrazu jest matowa, czarna. Stan zachowania bardzo dobry z uwagą, że skrajne części są lekko wygięte do przodu (nie wpływa to na stabilność obrazu).
Wymiary po rozłożeniu:
Długość: 60,5 cm.
Szerokość: 40 cm.
Szerokość pojedynczej części: 15 cm.
Grubość części: 0,8 cm.
Wysokość nóżek: 1,3 cm.

W celu uzyskania dodatkowych informacji i zdjęć - proszę o kontakt.
Uprzejmie proszę o składanie przemyślanych zamówień i rezerwacji.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #chiny, #laka, #obraz, #parawan
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Marianna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top