DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > Obraz płaskorzeżba, grubo fakturowany 100x70cm boki galeryjne 4cm (nr 5070715)

OBRAZ PŁASKORZEŻBA, GRUBO FAKTUROWANY 100X70CM BOKI GALERYJNE 4CM

Grafikovo

Cena: 785 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 120,00 zł / 24,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Możliwa zmiana rozmiarów i kolorów

Praca malowana jest na specjalnie przygotowanym sztywnym podkładzie malarskim o niespotykanych i bardzo efektownych bokach grubości aż 4cm(!), łączy ze sobą techniki tradycyjnego malarstwa z techniką szpachelki malarskiej. Grube boki są zamalowane jako kontynuacja obrazu, co oznacza, że nie wymaga on obramowania i jest gotowy do zawieszenia zaraz po wyjęciu z paczki.
Od początku do końca jest to dzieło wykonane w 100% ręcznie w technice strukturalnej (bardzo grube, wyraziste struktury farby, grube pociągnięcia pędzlem lub szpachelką malarską)

Orginalne, grubo-fakturowane prace artystyczne, które powstają w mojej pracowni to obrazy o nowoczesnym designie malowane na specjalnie przygotowanych, grubych podkładach malarskich o grubości 4cm (!). Dotychczas moi klienci zamawiali prace w sposób bezpośredni, z polecenia, itp., nie zamieszczałam mojej oferty na portalach internetowych. Okazało się jednak, że dzieła cieszą się ogromnym zainteresowaniem, głównie z powodu niepowtarzalnego efektu dekoracyjnego, więc postanowiłam skierować moją ofertę do wszystkich osób szukających inspiracji dla domu w rękodziele za pośrednictwem galerii internetowej. Oferta butiku składa się na dużych wymiarów ręcznie wykonanych obrazów, które wniosą do wnętrza artystyczną duszę. Są to prace bogate w metaliczne barwy, efekty 3D, ozdobne, grube struktury, bardzo dekoracyjne detale. Ci, którzy cieszą się sztuką na co dzień w moich pracach znajdą inspirację dla domu. Pracuję wyłącznie na materiałach najwyższej jakości, maluję na ekologicznych specjalnie przygotowanych i zagruntowanych podkładach malarskich grubości 4cm. Każdy obraz jest starannie wykonany farbami akrylowymi oraz olejnymi, w technice strukturalnej, pokryty ochronną warstwą werniksu.

TAGI: #duże obrazy, #obraz ręcznie malowany, #obrazy fakturowane, #obrazy strukturalne
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Grafikovo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top